ارائه ایده پردازی حوزه تعلیم و تربیت جهت بهبود آموزش

به گزارش وبلاگ سفر، سعید یغموری مسئول شبکه سازی و رویدادهای خانه نوآوری تعلیم و تربیت و دبیر رویداد تکانش در گفتگو با خبرنگاران اضافه کرد: در این رویداد نوآوری 50 نفر شرکت کرده اند. این رویداد از صبح امروز پنجشنبه 28 آذر آغاز شده و تا غروب فردا جمعه 29 آذرماه ادامه دارد.

ارائه ایده پردازی حوزه تعلیم و تربیت جهت بهبود آموزش

وی اضافه نمود: موضوع اصلی رویداد تعلیم و تربیت است و دانشجویان و طلبه هایی که ایده و مسئله ای در حوزه آموزش و تعلیم و تربیت دارند و فکر می کنند اگر آن را اجرا کنند می توانند مسئله ای در این حوزه حل کنند تا شرایط آموزش بهبود یابد مخاطبان رویداد هستند.

یغموری یادآور شد: این افراد ایده های خود را ارائه می دهند و تا به امروز از 24 ایده ای که مطرح شد 10 ایده انتخاب شده است که بر اساس آن تیم تشکیل شده و تیم های منتخب آموزش می بینند. این تیم ها آموزش می بینند که ایده های خود را با چه سازوکاری بپرورانند و مسائل را حل کنند. این ایده ها پیش داوری و نقد می شود تا کارشان پخته تر شود.

وی اضافه نمود: در روز دوم رویداد ایده ها داوری می شوند و تیم ها مسئله خود را با راه حل های آن ارائه می کنند تا در نهایت انتخاب شوند. پس از داوری، ایده های منتخب در خانه نوآوری پذیرش می گیرند و مستقر می شوند و سه ماه فرصت دارند و کارشان را به یک محصول برسانند.

مسئول شبکه سازی و رویدادهای خانه نوآوری تعلیم و تربیت گفت: داوران نهایی در حوزه تعلیم و تربیت، کسب و کار، نوآوری و بحث های فلسفی و مبانی هستند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ارائه ایده پردازی حوزه تعلیم و تربیت جهت بهبود آموزش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارائه ایده پردازی حوزه تعلیم و تربیت جهت بهبود آموزش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید