اینتر و 108 میلیون یورو برای خرید های بزرگ

به گزارش وبلاگ سفر، باشگاه اینتر خوشبین است که فصل بعد با دائمی شدن قرارداد سه بازیکنش که قرضی در حال بازی برای تیم های دیگر هستند 108 میلیون یورو برای خرید بازیکن به دست بیاورد.

اینتر و 108 میلیون یورو برای خرید های بزرگ

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ سفر به نقل از گاتزتا دلو اسپورت، اینتر تابستان شلوغی را پشت سر گذاشت. پس از چند سال ناکامی در فتح سری آ و در حالی که در دو سال اخیر به زحمت توانسته سهمیه لیگ قهرمانان را به دست بیاورد، نراتزوری با آنتونیو کونته به عنوان سرمربی قرارداد بست و ستاره هایی چون لوکاکو، دیگو گودین و الکسیس سانچس را نیز به خدمت گرفت.

اینتر پس از یوونتوس تیم دوم سری آ محسوب می گردد و با مجموعه جدیدش به فکر جاه طلبی های بیشتر است. شاید زمستان پیش رو اینتر بازهم دست به خرید بازیکن جدید بزند و البته برای تابستان سال بعد هم برنامه های خرید گسترده ای دارد.

همین تابستان سه بازیکن اینتر به صورت قرضی با بند خرید دائمی راهی تیم هایی دیگر شدند. ایکاردی با بند خرید 70 میلیون یورویی راهی پی اس جی شد، پریشیچ به بایرن رفت و مونیخی ها با 20 میلیون یورو می توانند قراردادش را دائمی نمایند و ژوائو ماریوی پرتغالی هم با بند خرید 18 میلیون یورویی به لوکوموتیو مسکوپیوست.

با انتقال دائمی این سه بازیکن، اینتر 108 میلیون یورو برای خرید بازیکن در خزانه خواهد داشت و به این رقم باید بودجه سالانه باشگاه برای جابجایی و نیز پول حاصل از فروش بازیکنان مازاد کونته را هم اضافه نمود.

اینتر با متحول کردن مجموعه خود، سودای قهرمانی دوباره در چمپیونزلیگ و به زیر کشیدن یوونتوس از تخت قهرمانی سری آ را دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اینتر و 108 میلیون یورو برای خرید های بزرگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اینتر و 108 میلیون یورو برای خرید های بزرگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید