حمله تروریستی به نیروهای ارتش پاکستان در وزیرستان شمالی

به گزارش وبلاگ سفر، در جریان حمله تروریست ها به کاروان نظامیان پاکستانی در منطقه داتا خیل وزیرستان شمالی این کشور دو نیروی ارتش کشته شدند.

حمله تروریستی به نیروهای ارتش پاکستان در وزیرستان شمالی

به گزارش دفتر منطقه ای خبرنگاران به نقل از داون نیوز، مهاجمان ناشناس کاروان نیروهای ارتش را در حوالی منطقه داتا خیل واقع در منطقه وزیرستان شمالی هدف قرار دادند که در این حمله 2 نیروی ارتش این کشور کشته شدند.

در تبادل آتش بین نیروهای ارتش پاکستان و عناصر ناشناس مهاجم در منطقه شمال غرب این کشور، 5 تروریست نیز به هلاکت رسیدند.

تا به امروز هیچ گروهی مسئولیت این حمله را برعهده نگرفته است اما پاکستان همیشه عناصر گروه تروریستی تحریک طالبان را برای حمله به مرزبانان و نفوذ به مناطق مرزی شمال غرب توسط نیروهای افغان را مقصر می داند.

بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که عملیات نظامی ارتش پاکستان ضد تحریک طالبان پاکستان در مناطق قبیله ای بدون یاری نیروهای ارتش افغانستان راه به جایی نخواهد برد. نیروهای طالبان در بسیاری از موارد پس از حملات ارتش پاکستان به سوی مرزهای افغانستان فرار می نمایند و بار دیگر با استفاده از خاک افغانستان به نیروهای نظامی پاکستان حمله ور می شوند.

لازم به ذکر است در هفته گذشته نیز درپی حمله مهاجمان ناشناس از خاک افغانستان به مواضع نیروهای پاکستانی در در نزدیکی نوار مشترک مرزی در وزیرستان شمالی چهار نیروی ارتش این کشور کشته شدند.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حمله تروریستی به نیروهای ارتش پاکستان در وزیرستان شمالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله تروریستی به نیروهای ارتش پاکستان در وزیرستان شمالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید