خرید اقساطی مواد و قطعات دانش بنیان فراهم شد

به گزارش وبلاگ سفر، تهران- خبرنگاران- سازوکار فروش اقساطی مواد و قطعات دانش بنیان با حمایت امور شرکت ها و موسسات دانش بنیان فراهم شد.

خرید اقساطی مواد و قطعات دانش بنیان فراهم شد

به گزارش روز شنبه گروه علمی وبلاگ سفر از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مرکز امور شرکت ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی برای حمایت از فراوری نمایندگان مواد، قطعات و کالاهای مصرفی دانش بنیان و یاری به تامین نقدینگی خریداران این نوع محصولات و توسعه بازار کالاهای دانش بنیان، سازوکاری را فراهم نموده است که بخش عمده هزینه خرید متقاضیان این محصولات به حساب شرکت های دانش بنیان واریز و به صورت اقساطی از خریداران دریافت می گردد.

این تسهیلات به محصولات دانش بنیانی که لیزینگ پذیر نیستند و ماهیت مصرفی دارند تعلق می گیرد و تا سقف 80 درصد قرارداد فروش محصول به متقاضیان در قالب تسهیلات پرداخت می گردد.

نرخ سود موثر برای متقاضیان 16 تا 18 درصد است و هر متقاضی می تواند محصولات دانش بنیان در حوزه مواد و قطعات را به صورت اقساطی خریداری کند.

دوره بازپرداخت این تسهیلات حداکثر یک ساله است و اقساط در فاصله زمانی هر یک ماه یا هر سه ماه یک بار باید پرداخت گردد.

برای خرید این نوع محصولات، ابتدا شرکت های دانش بنیان باید در سامانه hamavari .com محصول خود را ثبت و خریداران و متقاضیان این محصولات نیز درخواست خود را ارسال نمایند و پس از تائید مستندات، تسهیلات به حساب شرکت دانش بنیان واریز و توسط خریدار بازپرداخت می گردد.

شرکت های دانش بنیان و متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه استفاده از این تسهیلات می توانند به سامانه http://daneshbonyan.isti.ir مراجعه نمایند.

علمی **9340**1883

منبع: ایرنا

به "خرید اقساطی مواد و قطعات دانش بنیان فراهم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرید اقساطی مواد و قطعات دانش بنیان فراهم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید