دختر نواز شریف باز هم به جرم تخلف اداری به دادگاه احضار شد

به گزارش وبلاگ سفر، مریم نواز که این روزها سکان راهنمایی حزب را به دست گرفته است به اتهام جعل قرارداد به دادگاه احضار شد.

دختر نواز شریف باز هم به جرم تخلف اداری به دادگاه احضار شد

به گزارش دفتر منطقه ای وبلاگ سفر به نقل از جیو تی وی، دادگاه ویژه حسابرسی پاکستان باز هم مریم نواز دختر نواز شریف را احضار کرد.

گزارش ها حاکی است علت احضار معاون حزب نواز اتهاماتی است که در مورد جعل قراردادها علیه او وجود دارد.

سازمان بازرسی پاکستان در این خصوص اعلام نموده: جعل اسناد قراردادها توسط مریم نواز محرز است و او باید محاکمه و مجازات گردد.

قرار است دادگاه در تاریخ 19 جولای (9 روز دیگر) به اتهامات مریم نواز رسیدگی کند و در صورت اثبات برای مجازات او نیز حکم صادر نماید.

این در حالی است که مریم نواز یکبار به جرم همدستی در فساد اقتصادی با همراه پدرش یکبار روانه زندان شد ولی سپس دادگاه تجدید نظر او را آزاد کرد.

طی روزهای اخیر فعالیت سیاسی مریم نواز بیش از سایر اعضای حزب نواز بود و در صورتیکه او نیز بازداشت و زندانی گردد عملا هیچ کدام از سران خاندان نواز مدیریت فعالیت این حزب را به عهده نخواهند داشت.

در حال حاضر نواز شریف در زندان به سر می برد و علیه شهباز شریف نیز اتهامات سنگینی وجود دارد، از سوی دیگر حمزه شهباز بازداشت شده و مریم نواز تنها عضو خانواده است که برای آزادی نواز شریف کوشش می نماید.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "دختر نواز شریف باز هم به جرم تخلف اداری به دادگاه احضار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دختر نواز شریف باز هم به جرم تخلف اداری به دادگاه احضار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید