سرمربی هنگ کنگ: ایرانی ها بلندقد، قدرتمند، سریع و فنی هستند، از بازی مقابل آنها تجربه فراوانی کسب می کنیم

به گزارش وبلاگ سفر، میکسو پاتلاینن، سرمربی تیم ملی فوتبال هنگ کنگ گفت که این تیم از دیدار برابر ایران، تجربه های فراوانی کسب خواهد نمود.

سرمربی هنگ کنگ: ایرانی ها بلندقد، قدرتمند، سریع و فنی هستند، از بازی مقابل آنها تجربه فراوانی کسب می کنیم

به گزارش خبرنگاران، میکسو پاتلاینن، سرمربی تیم ملی فوتبال هنگ کنگ در گفت وگو با سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) درباره همگروهی تیمش با ایران، عراق، بحرین و کامبوج در مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 قطر و جام ملت های 2023 آسیا گفت: شانس با ما یار نبود و در گروه بسیار سختی قرار گرفتیم، اما من به نکات مثبت نگاه می کنم. دوست دارم تیم مان را بسیار جوان کنم و میانگین سنی تیم را به طرز قابل توجهی کاهش دهم. من به تدریج بازیکنان جوان را به تیم می آورم و رفته رفته بیشتر از آنها استفاده می کنم.

وی درباره استراحت تیم ملی ایران در آستانه دیدار برابر تیمش توضیح داد: فرقی ندارد ایران روز پنجم سپتامبر به میدان برود یا خیر، چون آنها تیم بسیار خوبی خواهند بود. بازی با ایران چالش بزرگی محسوب می گردد. بازیکنان ایران بلندقد، قدرتمند، سریع و تکنیکی هستند. آنها از لحاظ تاکتیکی خیلی خوب هستند و همه چیز دارند.

از اینکه ایران در رده نخست تیم های آسیایی در رده بندی فیفا قرار گرفته است، تعجب نمی کنم.، سرمربی تیم ملی هنگ کنگ ضمن بیان این جمله گفت: من شخصی مثبت گرا هستم و می خواهم این چالش را با موفقیت پشت سر بگذارم. ما دو بازی متفاوت پیش رو داریم و می توانیم ذهنیت بازیکنان را نو کنیم. بازی با ایران چالش بزرگی است و ما از رویارویی با آنها، تجربه فراوانی کسب می کنیم.

تیم ملی ایران روز 19 شهریور ماه در نخستین دیدار خود در مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 و جام ملت های 2023 آسیا، میهمان هنگ کنگ خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سرمربی هنگ کنگ: ایرانی ها بلندقد، قدرتمند، سریع و فنی هستند، از بازی مقابل آنها تجربه فراوانی کسب می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی هنگ کنگ: ایرانی ها بلندقد، قدرتمند، سریع و فنی هستند، از بازی مقابل آنها تجربه فراوانی کسب می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید