مشاور عالی سازمان سنجش در مصاحبه با خبرنگاران عنوان نمود؛ ثبت نام بیش از 17 هزار نفر در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 98

به گزارش وبلاگ سفر، توکلی گفت: تاکنون 17 هزار و 139 هزار داوطلب نسبت به ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته اقدام نموده اند.

مشاور عالی سازمان سنجش در مصاحبه با خبرنگاران عنوان نمود؛ ثبت نام بیش از 17 هزار نفر در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 98

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفت وگو با خبرنگار ، درباره آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 98 اظهار کرد: ثبت نام این دسته از داوطلبان از عصر دهم اردیبهشت ماه شروع شد و تا روز دوشنبه شانزدهم اردیبهشت ماه ادامه دارد.

وی با اشاره به آخرین آمار ثبت نام کنندگان بیان نمود: تا ساعت هشت صبح امروز تعداد 17 هزار و 139 هزار داوطلب نسبت به ثبت نام اقدام نموده اند.

ظرفیت پذیرش آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال جاری

توکلی درباره ظرفیت کاردانی به کارشناسی ناپیوسته بیان نمود: ظرفیت سال جاری آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال جاری، 264 هزار و 584 نفر است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "مشاور عالی سازمان سنجش در مصاحبه با خبرنگاران عنوان نمود؛ ثبت نام بیش از 17 هزار نفر در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 98" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشاور عالی سازمان سنجش در مصاحبه با خبرنگاران عنوان نمود؛ ثبت نام بیش از 17 هزار نفر در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 98"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید