وزارت صنعت: سامسونگ و ال. جی از ایران نمی روند

به گزارش وبلاگ سفر، تهران- خبرنگاران- مدیرکل صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اینکه برندهای مطرح فراوریکننده لوازم خانگی کره ای از ایران نمی روند، گفت: اکنون خطوط فراوری شرکت های سامسونگ و ال. جی فعال است و این 2 شرکت برای خروج از ایران برنامه ای ندارند.

وزارت صنعت: سامسونگ و ال. جی از ایران نمی روند

به گزارش روز یکشنبه وبلاگ سفر از وزارت صنعت، معدن و تجارت، عباس هاشمی اضافه نمود: فراوری محصولات سامسونگ و ال جی در کشورمان تداوم دارد و گفت: بطور معمول فروردین ماه و گاهی اوقات تا نیمه اردیبهشت ماه برنامه های آموزش و تعمیر و نگهداری خطوط در کارخانه های صنعتی انجام می گردد .

این مقام مسئول گفت: اکنون فراوری در کارخانجات یاد شده ادامه دارد و قطعات و مواد اولیه جدید این واحد ها در راه ایران است.

مدیرکل صنایع فلزی و لوازم خانگی بیان داشت: این شرکت ها در ابتدای ورود به ایران، توسط سرمایه گذار داخلی خط فراوری برای آنها ایجاد شد، مواد اولیه وارد شد و محصولات این شرکت ها طبق استاندارد جهانی در ایران فراوری می گردد.

وی تاکید کرد: جلساتی با مدیران ارشد شرکت های سامسونگ و ال. جی برگزار گردید و در ارتباط با برنامه رشد صنعت کشور به نتایج مثبتی دست یافتیم.

به گزارش وبلاگ سفر، پیشتر انجمن لوازم صوتی و تصویری ایران ضمن رد خبر منتشرشده مبنی بر خروج برندهای مطرح لوازم خانگی کره ای از کشورمان در بعضی رسانه ها، آن را ناشی از سودجویی سوء استفاده کنندگان برشمرد و تاکید نمود: همکاری با برندهای یاد شده همچنان ادامه دارد و بیان چنین مطالبی در شرایط فعلی، خلاف واقع است.

اقتصام*3065**1559

منبع: ایرنا

به "وزارت صنعت: سامسونگ و ال. جی از ایران نمی روند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزارت صنعت: سامسونگ و ال. جی از ایران نمی روند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید