پسری 16 ساله خواهر خود را به خاطر رمز وای فای به قتل رساند

به گزارش وبلاگ سفر، یک پسر 16 در سال 2018 خواهر 18 ساله خود را به قتل رساند اما پرونده این جنایت اخیرا بازگشایی شده است چرا که معین شده این پسر به خاطر اختلاف در خصوص رمز وای فای این کار را نموده است.

پسری 16 ساله خواهر خود را به خاطر رمز وای فای به قتل رساند

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، این روزها وای فای و اینترنت بخش مهمی از زندگی همه را تشکیل می دهد اما آیا اینترنت تا این حد مهم است که حاضر باشیم اعضای خانواده خود را قربانی آن کنیم؟!

این پسر آمریکایی که اهل جورجیا است، پس از اینکه به دلیل قتل خواهرش در سال 2018 محاکمه شد و زندانی شد اکنون فاش نموده که این کار را به خاطر اختلاف در خصوص رمز وای فای انجام داده است. کوون واتکینز که اکنون 18 ساله است، گفته از مدت ها پیش با خواهر و مادر خود درباره اینترنت دعوا داشته و چون آنها از اینترنت بیش از حد استفاده می کردند، رمز اینترنت را تغییر داده است. به همین دلیل نیز خواهرش با وی درگیر شده و کار به زد و خورد کشیده است.

به گفته وی ماجرا از جایی آغاز شد که این نوجوان رمز عبور را تغییر داد تا اجازه ندهد دیگران از اینترنت استفاده نمایند و بتواند با خیال راحت بازی های ویدئویی آنلاین انجام دهد. با اوج دریافت این رفتار، الکسوس خواهر او با وی درگیر شد و از او خواست رمز وای فای را به آنها نیز بگوید اما وی رمز وای فای را افشا ننموده و درگیری بین این خواهر و برادر تشدید شده است.

نکته عجیب این است که این پسر ابتدا با مادر خود درگیر شده بود و این خواهرش بود که با ماموران پلیس تماس گرفت تا خشونت برادرش را گزارش دهد اما در نهایت خواهر قربانی خشم عجیب برادر شد.

منبع: انتخاب

به "پسری 16 ساله خواهر خود را به خاطر رمز وای فای به قتل رساند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پسری 16 ساله خواهر خود را به خاطر رمز وای فای به قتل رساند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید