یونیورسیاد 2019 ایتالیا، مدال برنز بخشی و میرحسینی قطعی شد، جوادی حذف شد

به گزارش وبلاگ سفر، در ادامه مسابقات تکواندو یونیورسیاد دانشجویان دنیا دو نماینده کشورمان ضمن صعود به دیدار نیمه نهایی مدال برنز خود را قطعی کردند.

یونیورسیاد 2019 ایتالیا، مدال برنز بخشی و میرحسینی قطعی شد، جوادی حذف شد

به گزارش خبرنگار اعزامی وبلاگ سفر از ایتالیا، در ادامه سومین روز از رقابت های تکواندوی یونیورسیاد دانشجویان دنیا در ایتالیا، امروز(پنجشنبه) ملیکا میرحسینی و امیر محمد بخشی با فزونی در مرحله یک چهارم نهایی ضمن صعود به دیدار نیمه نهایی مدال برنز خود را قطعی کردند و پریسا جوادی با شکست از ادامه مسابقات بازماند.

در وزن 74- کیلوگرم، امیر محمد بخشی با فزونی 25 بر یک در خاتمه راند دوم مقابل وجتوویسز از لهستان کار خود را با پیروزی قاطعانه شروع کرد. در ادامه و در مرحله یک هشتم نهایی دینگو آردیان پرایوگو از اندونزی در مقابل بخشی حاضر به مسابقه نشد تا نماینده کشورمان به دور بعد صعود کند.

نماینده وزن 74- کیلوگرم تکواندو ایران در مرحله یک چهارم نهایی نیز با نتیجه 20 بر 9 مقابل جانگهون دوون از کره جنوبی به فزونی دست یافت تا ضمن صعود به دیدار نیمه نهایی، مدال برنز خود را قطعی کند.

همچنین در رقابت های بانوان ، ملیکا میرحسینی نماینده وزن 73- کیلوگرم ایران ابتدا با نتیجه 7 بر 6 از سد مارینه از اتریش گذشت و در ادامه مقابل سسیلیا کاسترو از اسپانیا در مرحله یک هشتم نهایی با نتیجه 7 بر 3 پیروز شد.

میرحسینی در دیدار یک چهارم نهایی نیز با نتیجه 14 بر 5 از سد تینگ هسیا از چین تایپه گذشت تا او نیز مانند بخشی با قطعی کردن مدال برنز در دیدار نیمه نهایی به میدان برود.

در رقابت های وزن 62- کیلوگرم، پریسا جوادی پس از فزونی 19 بر 18 مقابل فیتریانا یوسف از اندونزی، در دیدار یک هشتم نهایی پس از تساوی 6-6 مقابل یولیا توروتینا از روسیه در راند طلایی شکست خورد تا از ادامه مسابقات بازبماند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "یونیورسیاد 2019 ایتالیا، مدال برنز بخشی و میرحسینی قطعی شد، جوادی حذف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یونیورسیاد 2019 ایتالیا، مدال برنز بخشی و میرحسینی قطعی شد، جوادی حذف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید