همه اخبار و مقاله ها

بازداشت رئیس سازمان جنگل ها از سوی دادسرای ویژه کارکنان دولت

رئیس سازمان جنگل ها و مراتع روز شنبه توسط دادسرای ویژه کارکنان دولت بازداشت شد.

25 آذر 1398

اوردوس، بزرگ ترین شهر متروکه دنیا

شهر اوردوس از حدود 15 سال پیش به یکی از مراکز مهم سرمایه گذاری دولتی چین تبدیل شد. دولت که قصد داشت با سرمایه گذاری و ساخت و سازهای بلندپروازانه جمعیت این شهر را به یک میلیون نفر برساند، پیروز به این کار نشد. قسمت بزرگی از این شهر که در حال حاضر تنها 100 هزار...

23 آذر 1398

مردم روستای شاه پسرمرد بوشهر با مشکل تامین آب روبرو هستند

عضو گروه جهادی افسران ولایت استان بوشهر گفت: مسئله تامین آب یکی از چالش هایی است که مردم روستای شاه پسرمرد بوشهر با آن روبرو هستند و پیگیر برطرف این مسئله هستیم.

23 آذر 1398

بازی های نظامیان جهان، سرانجام کار تیم کشتی ایران با یک مدال طلا و یک مدال برنز

تیم کشتی فرنگی نیروهای مسلح ایران با کسب یک مدال طلا و یک مدال برنز به کار خود در هفتمین دوره بازی های نظامیان جهان خاتمه داد.

19 آذر 1398

شهرت طلب هستید؟ به استقلال بیایید!

مدیرعامل استقلال امروز (چهارشنبه) در حکمی فردی را به عنوان مشاورش در این باشگاه انتخاب کرد، فردی که از سال گذشته تا کنون تنها به دنبال رسیدن به شهرت از طریق استقلال بوده است.

18 آذر 1398

حقی که از استقلال، پرسپولیس و تراکتور دریغ می شود

مدیرعامل ایرانسل خبر از بدهی 44 میلیاردی باشگاه های استقلال، پرسپولیس و تراکتور به این اپراتور داده است. این اظهار نظر در حالی انجام شده که در سال های اخیر قرارداد باشگاه های پرطرفدار با این اپراتور دردسرهای زیادی ایجاد کرده و بخش اعظمی از منافع باشگاه...

17 آذر 1398

مراسم تودیع و معارفه رئیس کمیته انضباطی کشتی برگزار شد

به گزارش خبرنگاران، مراسم تودیع و معارفه رئیس کمیته انضباطی فدراسیون کشتی امروز (سه شنبه) با حضور علیرضا دبیر رئیس و حمید سوریان نایب رئیس فدراسیون کشتی و جوادالله قدمی و نادر شکری برگزار گشت.

16 آذر 1398

اقدام عجیب سازمان لیگ کشتی، حضور تیم های نظامی بدون مجوز نیروهای مسلح

سازمان ورزش و آمادگی جسمانی نیروهای مسلح نسبت به تخلف در لیگ برتر کشتی اعتراض کرد.

15 آذر 1398

حسن نقاشی از ایران در جمع داوران فستیوال فیلم سلیمانیه

به گزارش خبرنگاران، حسن نقاشی کارگردان، تهیه کننده و نویسنده ایرانی یکی از 9 داور عضو هیات داوران فستیوال فیلم سلیمانیه است. در نسخه سال جاری این فستیوال که در شهر سلیمانیه واقع در کردستان عراق برگزار می گردد، نقاشی به جمع داوران بخش فیلم مستند بین المللی...

13 آذر 1398

مدارس به آموزش مهارت های اساسی زندگی نگاه ویژه داشته باشند

معاون وزیر آموزش وپرورش گفت: مدارس در حوزه آموزش مهارت های اساسی زندگی به دانش آموزان، از جمله تصمیم گیری، اعتماد به نفس، قدرت نه گفتن ورود نمایند وتوجه ویژه داشته باشند.

13 آذر 1398

افزایش 652 درصدی بازپرداخت بدهی شهرداری

خزانه دار شورای اسلامی شهر تهران، گفت: ردیف های بازپرداخت بدهی ها 652 درصد و اصل و سود تسهیلات دریافتی 206 درصد نسبت به پیش بینی بودجه افزایش نشان می دهد.

12 آذر 1398

ناظر لیگ جهانی والیبال در مسابقات تهران معرفی گردید

به گزارش خبرنگاران، دور مقدماتی سطح یک لیگ جهانی سال 2017 از 12 تا 28 خردادماه با حضور 12 تیم صربستان، برزیل، فرانسه، ایتالیا، لهستان، آمریکا، روسیه، ایران، بلژیک، آرژانتین، بلغارستان و کانادا در گروه های متفاوت و در سه هفته برگزار می گردد.

11 آذر 1398

پنتاگون از ادامه خروج نظامیان آمریکایی از شمال سوریه اطلاع داد

فارس نوشت: مارک اسپر، وزیر دفاع آمریکا آدینه گفته که خروج نظامیان این کشور از شمال سوریه ادامه دارد.

10 آذر 1398

پیروان آسیای مرکزی تبار داعش در میانه جنگ ترکیه و کُردها

پس از آغاز حمله ترکیه، چند صد نفر از طرفداران داعش که در اردوگاه های شمال سوریه تحت حفاظت قرار داشتند، با سوء استفاده از آشفتگی موجود، دست به شورش زده و پیروز به فرار از اردوگاه ها شده اند.

8 آذر 1398

شاپرکی که ترامپ نامیده شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از واشنگتن پست، وارزیک نظری زیست شناس ایرانی- کانادایی این حشره را هنگام آنالیز مواد امانت گرفته شده از موزه حشره شناسی بوهارت کشف کرد. نام کامل آن نیز نئوپالپادونالدترامپی است.

7 آذر 1398

نخستین موتورسیکلت -اتوبوس جهان طراحی شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از دیلی میل، مقامات شهری همواره به دنبال راه حلی در جهت بهبود حمل و نقل عمومی هستند. درهمین راستا بینگ شیائو لیو طراح صنعتی در کانادا طرح اولیه نخستین موتورسیکلت- اتوبوس جهان را ارائه نموده است.

7 آذر 1398

مانور ضدتروریستی در چارچوب سازمان پیمان امنیت جمعی

نیروهای نظامی کشورهای عضو سازمان پیمان امنیت جمعی (روسیه، ارمنستان، بلاروس، قزاقستان، قرقیزستان و تاجیکستان)، در جریان یک مانور مشترک، جنگ و نابودی یک گروه تروریستی نفوذی را به نمایش گذاشتند.

6 آذر 1398

اینتر و 108 میلیون یورو برای خرید های بزرگ

باشگاه اینتر خوشبین است که فصل بعد با دائمی شدن قرارداد سه بازیکنش که قرضی در حال بازی برای تیم های دیگر هستند 108 میلیون یورو برای خرید بازیکن به دست بیاورد.

5 آذر 1398

اولین حضور رسمی چک در مسابقات حرفه ای هاکی روی یخ

دروازه بان سابق تیم های آرسنال و چلسی در حرفه جدیدش مشغول به کار شد.

3 آذر 1398

فرانسه فروش تسلیحات به ترکیه را متوقف کرد

فرانسه از تعلیق فروش کلیه تسلیحات نظامی به ترکیه به خاطر عملیات ارتش این کشور در شمال سوریه خبر داده است.

2 آذر 1398
تعداد: (353)